Sjezdovky na Vysočině všechny v provozu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal Wec   
Tuesday, 06 January 2009

A zima právě začala. Indikátorem je rozjezd všech sjezdovek na Vysočině. Pravda, některé nejedou protože nemají provozovatele, ale všechny "živé" spustily provoz, byť třeba s jedním z více vleků (Čerínek, Luka nad Jihlavou). Oživla i jedna u Pelhřimova, která po letech uzavření je opět v provozu (od 8.1.)

 

Aktualizováno ( Friday, 09 January 2009 )
Celý článek...
 
Prokletí Cityparku Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
Napsal Administrator   
Saturday, 03 January 2009

Jihlavský kontroverzní nový chrám konzumu Citypark je oficiálně prokletý. O Jihlavě říkají, že je magická a Citypark této pověsti dostál. Na nový rok v ranních hodinách se na něm oběsil jihlavský občan Jiří Simon. Dlouholetý bojovník proti výstavbě Cityparku, která se ho přímo dotkla (za oknem domu má betonovou zeď vjezdu do garáží), mnohými označovaný jako kverulant nebo blázen. V každém případě důvod k zamyšlení a pozastavení nad, nejen, jeho argumenty.

 

 

Aktualizováno ( Saturday, 03 January 2009 )
Celý článek...
 
PONOŽKA crew hýbe Jihlavou Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Wednesday, 03 December 2008

PONOŽKA crew je vlastně otevřené seskupení kamarádů, kteří se snaží rozhýbat kulturní děni v Jihlavě. Proč právě PONOŽKA? Objasňuje to zakladatel Čeněk Brychta poměrně prozaicky - totiž, že stejně jako střídáme ponožky, je třeba i obměňovat naše aktivity. Co všechno PONOŽKA obsahuje?

Aktualizováno ( Thursday, 04 December 2008 )
Celý článek...
 
Jízda po městě - 100 kilometrů za šest .. ale korun! Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 23
Napsal Wec   
Friday, 07 November 2008

 

 

 Kolo jsem dal do kupy a začal jezdit na baterky po městě. Pocity se nedají pořádně popsat, ale ta svoboda volné jízdy a parkování je opojná. Navíc při vědomí, že každou takovou větší jízdou skrz město do obchodu a na poštu ušetřením autojízdy "vyděláte" zhruba na dvě piva nebo DVD film z trafiky.  Zkrátka funguje to, provoz stojí minimálně a samohybu stačí na domací ustájení jen kousek bytu. Mimo všech pozitiv  zůstává jedna nevýhoda. Tou je zima .. . jak na motorce. Obávám se, že další testování si minimálně odsmrkám a to se snažím na jízdu balit jak na lyže.

 

Už jsem narazil i na slepé cesty, jsou drahé a poučné, inu úděl.

V článku podrobněji o provozních vlastnostech  z bežného městského provozu v hrbolaté Jihlavě. 

Aktualizováno ( Tuesday, 11 November 2008 )
Celý článek...
 
CITY PARK - doprava kolabuje a ještě není otevřeno Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
Napsal Wec   
Tuesday, 21 October 2008

 Ještě pár dní chybí do otevření chrámu konzumu za hradbami Jihlavy a doprava už kolabuje. Težko říct, jestli to je kvůlí nárazovému navážení zboží nebo to lze čekat každé ráno, až budou vozit křupavé rohlíčky a zeleninu do chřtánu Intersparu.  Kouknete na video - auto stojí, trolejbusy stojí a znojemská křižovatka je jedno parkoviště

Aktualizováno ( Tuesday, 21 October 2008 )
Celý článek...
 
Oranžová Vysočina, doufejme že nebude rudá Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal Wec   
Monday, 20 October 2008

 A je to. Megakampaň Oranžových s programem, který měl krajská témata jaksi mimochodem a naopak s tématy patřícími do parlamentu  dokázalo zvednout ze židle dělný lid a zvýšit o desítku procent volební účast. Podle čísel  na www.volby.cz přišla oproti minulým volbám ODS  zhruba o 80tisíc voličů, což pro vládní stranu s reformami uprostřed volebního období  není zas takové fiasko. Socani měli ve stejných volbách v roce 2004  300tisic hlasů. Ovšem letos měli hlasů milon a padesát tisíc!!! Skokan voleb. No a jak ostatní strany dopadli?

SKORO STEJNĚ JAKO V ROCE 2004!

 

Aktualizováno ( Monday, 20 October 2008 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 12 z 18
SEO by Artio