Bleší cirkus (kultura pichlavě)
Sjezdovky na Vysočině všechny v provozu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal Wec   
Tuesday, 06 January 2009

A zima právě začala. Indikátorem je rozjezd všech sjezdovek na Vysočině. Pravda, některé nejedou protože nemají provozovatele, ale všechny "živé" spustily provoz, byť třeba s jedním z více vleků (Čerínek, Luka nad Jihlavou). Oživla i jedna u Pelhřimova, která po letech uzavření je opět v provozu (od 8.1.)

 

Aktualizováno ( Friday, 09 January 2009 )
Celý článek...
 
PONOŽKA crew hýbe Jihlavou Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
Wednesday, 03 December 2008

PONOŽKA crew je vlastně otevřené seskupení kamarádů, kteří se snaží rozhýbat kulturní děni v Jihlavě. Proč právě PONOŽKA? Objasňuje to zakladatel Čeněk Brychta poměrně prozaicky - totiž, že stejně jako střídáme ponožky, je třeba i obměňovat naše aktivity. Co všechno PONOŽKA obsahuje?

Aktualizováno ( Thursday, 04 December 2008 )
Celý článek...
 
Ufo přistálo za Jihlavou? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
Napsal Wec   
Tuesday, 14 October 2008

 V Jihlavě přistálo UFO? Nebo Kelti přetáhli nějakou oslavu? Nebo invaze Indů?  Za Jihlavou v místě zvaném Skalka (sídliště za ústředním hřbitovem) se na posekaném kopečku "U křížku" objevil zajímavý obrazec. Mnozí už tuší, je to environmentální instalace místního výtvarníka Víta Krause. Pro fotku a podrobnosti čtěte dále.

 

Aktualizováno ( Tuesday, 14 October 2008 )
Celý článek...
 
FC Vysočina si namlouvá nového nápadníka Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 0
Napsal Wec   
Wednesday, 08 October 2008

 Město Jihlava opět jedná okolo vstupu nového investora do FC Vysočina. Po ročním plavání mezi kapříky a jablky se opět fotbal vrátil do druhé ligy a fotbal ve správě města Jihlava, PSJ a pivovaru Ježek  hospodaří s roční ztrátou šest milionů. Město narvalo peníze do rekonstrukce stadionu a přisypává na provoz (i na platy hráčů). Je jen dobře, že se tato zábava pro pár stovek povykujících zpivených fanoušků na tribunách, která ročně stojí město miliony,  přehodí na nějakého soukromníka. Ovšem aby se neopakovala fraška s tajemným maďarem Szabó.

Aktualizováno ( Wednesday, 08 October 2008 )
Celý článek...
 
Video hospodské, jihlavské a ještě k tomu volební !!! Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 5
Napsal Wec   
Thursday, 02 October 2008

 Kdo by si to nepamatoval - ty dětské roztomilé opilosti s peppermintovým likérem, který neměl ani plnotučných 40%.  Ten dětský nektar, který byl vedle Alpy nutnou výbavou batůžků snad každého přerostlého školáka na výletě. Co jsme si užili s těmito dospělými tekutými větrovkami. Ó ty má první nevolnosti, moje první vopičky.  No a nejen na tohle téma natočila u Jihlavy  strana Zelených klip na nadcházející krajské volby.  Vypadá to vesele a veselé to natáčení asi bylo.  Tak hoďte voko na tu nesestříhanou verzi - má minutu, ta reklamní zhubla na 30 vteřin.  A soutežní otázka, v které hospodě, respektive vsi u Jihlavy se to točilo.

Tak hupsněte do  článku, čeká tam na vás.

Aktualizováno ( Thursday, 02 October 2008 )
Celý článek...
 
SEO by Artio