Ode zdi ke zdi - Město bude podporovat hudební kluby
Hodnocení čtenářů: / 3
Napsal Administrator   
Pondělí, 30 červen 2008

Radnice se po letech rozhodla, že nějak systematičtěji bude podporovat kulturní počiny, ktere neplní zrovna odborák jako Eva s Vencou a doufejme, že i upustí od financování duplikátního kotlíkářského potlachu na Letňáku.

Chtělo by se křičet huraa, konečně někdo pochopil, že nejen diskotékou a popem může být živo krajské město s několika středními školami a vyšší odbornou.

No ale bude vůbec kde?

 

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )
Celý článek...
 
Jihlavské urbanistické zvláštnosti
Hodnocení čtenářů: / 4
Napsal Wec   
Pátek, 27 červen 2008

Jihlava je magické místo, určitě aspoň na jihlavské urbanisty ta magie musí působit. Ostudy s PRIOREM jsou nejviditelnější, ale nejsou jediné. Připomeňme si jihlavské anomálie vyprávěné v rudých dobách, některé naštěstí dnes už neplatí. Nebo bohužel.

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 srpen 2008 )
Celý článek...
 
Četníci nebo eMPíci?
Hodnocení čtenářů: / 1
Napsal Wec   
Pátek, 27 červen 2008

S touto paravojensou složkou placenou z obecního rozpočtu, která nepoužívá frčky, ale používá střelné zbraně se asi setkal už každý. Ma smysl dublovat práci státní policie nebo to dělat opravdu hodně jinak?

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 03 červenec 2008 )
Celý článek...
 
Další vřed na tváři Jihlavy?
Hodnocení čtenářů: / 2
Napsal Ovce   
Pátek, 27 červen 2008

Jak se mohlo stát, že před očima vyrostlo v Jihlavě další monstrum? Jak se to mohlo stát ve městě, které již za minulého režimu zbouralo kouzelné domečky „Kreclu“ a místo nich na hlavní malebné historické náměstí implantovalo odpornou budovu Prioru? Jak je možné, že se historie opakuje, lidé jsou nepoučitelní a zkušenost nepřenosná?

Aktualizováno ( Pondělí, 07 červenec 2008 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 20 z 20
SEO by Artio